rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

19 Haziran 2024

Bugün Günlük Ziyaret: 250 (250)

Toplam Ziyaret: 26.543.953 (24.401.257)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
15 Ekim 2023
Sayı : 1.016
Bu kayıt toplam
191 kez okundu.
fb sharer

OFF-ROAD VE KAMP FESTİVALİ DÜZENLENDİ

Toroslar Belediyesi, Mersin'de büyük bir organizasyona daha imza attı. Belediye, 13-14-15 Ekim tarihlerinde Kayrakkeşli Mahallesi'nde adrenalin ve heyecanın yüksek olduğu Off-Road ve Kamp Festivali gerçekleştirdi.

Off-Road ve Kamp Festivali düzenlendi
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Festival, Mersin ve çevre ilçelerinin yanı sıra Niğde, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya ve Adana illerinden de off-road tutkunlarını ağırladı.

Toroslar Belediyesi tarafından Kayrakkeşli Mahallesi'nde otomobil sporu Off-Road için özel olarak hazırlanan parkur da tamamlandı. Sporcular, zorlu parkurları aşmak için yarıştı.

Doğanın güzelliklerini keşfetmek, arazi araçlarının hızını hissetmek ve eğlenceli anlar biriktirmek isteyen vatandaşlar, Kayrakkeşli Mahallesi'nde bulunan Mersin Garip Camping alanında 3 gün boyunca hem kamp yaptı hem de yarışlara ve etkinliklere katıldı.

Kamp; Konser, Dj, Çocuklara özel etkinlikler (Ödüllü), Yetişkinler İçin Etkinlikler (Ödüllü), Voleybol, Açık Hava Sineması, Trekking, Yoga, Ateş Başı Sohbet etkinlikleriyle taçlandı.

Tam donanımlı arazi araçlarının yer aldığı Off -Road Yarışları ise büyük ilgi gördü.

Sporun merkezi Toroslar'da Off-Road branşında da bir ilki gerçekleştireceklerini belirten Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; "Motosiklet ve modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdiğimiz Türkiye Süper Enduro Şampiyonası ve Toroslar Otofest etkinliğimizin ardından Toroslarımızda yine bir ilki gerçekleştiriyoruz.

Çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerimizi, Kayrakkeşli Mahallemizde Off-Road ve Kamp Festivalimizde ağırladık. Bu sporun güvenli ve kontrollü alanlarda yapılması önemli. Bu noktada kamp alanında güvenli bir parkur oluşturduk.

Bu festival, vatandaşlarımızı sosyal ve sportif etkinliklerle buluşturmamızın yanı sıra dostlukların, kardeşliklerin de kurulmasına vesile olacak bir organizasyon oldu.

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü olan 29 Ekim 2023'e sayılı günler kaldı. Bizler bu büyük coşkuyu ve gururu hep birlikte yaşamak istiyoruz" şeklinde konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

_assets/fotograflar

Mavi Bayrak'da 8.sıradayız

_assets/fotograflar

'Fikir Otobüsü'nde ödüller sahiplerini buldu

_assets/fotograflar

'Kızkalesi' ve 'Mersin Üniversitesi' denize bırakıldı

_assets/fotograflar

Minikler, denizin önemini öğrendi

_assets/fotograflar

eTwinning okul etiketi belgeleri verildi

_assets/fotograflar

Plajlar yaz sezonuna hazır

close Off-Road ve Kamp Festivali düzenlendi
Off-Road ve Kamp Festivali düzenlendi
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: