rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

30 Kasım 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 100 (100)

Toplam Ziyaret: 26.428.248 (24.306.484)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
15 Ekim 2023
Sayı : 1.016
Bu kayıt toplam
84 kez okundu.
fb sharer

SAHİLİN YENİ GÖZDELERİ PANAYIR VE TATLILIK KAFE

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin sahiline birbirinden güzel iki kafe daha kazandırdı. Sahilin yeni gözdeleri olan Panayır ve Tatlılık Kafe zengin ve lezzetli mönüsüyle her yaştan Mersinliye hitap ediyor.

Sahilin yeni gözdeleri Panayır ve Tatlılık Kafe
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Tatlı, dondurma ve içecek çeşitlerinin olduğu Tatlılık Kafe, sahilde turlayanların self servis hizmetinden faydalanacağı bir mekan özelliği gösterirken, Panayır Kafe ise geniş oturum alanı, şezlongları, günün her saatine uygun zengin öğün, atıştırmalık ve tatlı çeşitleriyle Mersinlileri karşılıyor.

Adnan Menderes Bulvarı'nda kısa süre önce açılmasına rağmen ilginç ve renkli görsel konseptiyle sahilde bisiklet süren ve yürüyüşe çıkan vatandaşların dikkatini çeken iki kafe de şimdiden ilgi odağı oldu.

Kafeler; arkadaşlarıyla bisiklet sürmeye çıkan küçük çocuklara da, arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen üniversite öğrencilerine de ailesiyle güzel bir mekanda bir şeyler yemek isteyen vatandaşlara da hitap ediyor.

Her iki kafe de birbirinden farklı lezzetlerin uygun fiyata bulunduğu özelliğiyle de bütçe dostu bir yaklaşımla Mersinlilere hizmet veriyor. Panayır Kafe sabah 09.00'da kahvaltı öğünüyle başlayarak 23.00'e kadar açıkken, Tatlılık Kafe ise hafta içi 14.00-00 hafta sonu ise 12.00-00.00 saatleri arasında hizmete açık.

Sahile renk katan bir diğer yeni kafe ise Panayır Kafe. Geniş oturma alanı ve 16 adet şezlongu ile farklı bir konseptle misafirlerini ağırlayan Panayır Kafe şimdiden vatandaşların ilgi odağı oldu.

Deniz Kızı Turizm A.Ş. Sahil Kafe Koordinatörü Ümit Sezer, Panayır Kafe ile bilgili bilgiler paylaştı. Konsepti anlatan Sezer, "Sahildeki kafelerimize adını da ruhundan alan panayır havasında bir işletme daha eklemiş bulunuyoruz. Burası kendine özgü konsept, yemek ve sunumları ile misafirlerimizin beğenisini toplayacak.

Kafemiz 09.00 ile 23.00 saatleri arasında kahvaltıdan başlayıp günün her öğününe uygun ürünleriyle hizmet veriyor. Kafemiz açılalı iki hafta gibi bir süre olmasına rağmen çok büyük bir talep var. Bu yoğun ilgiden memnunuz. Bu ilginin artarak devam etmesini bekliyoruz. Tüm Mersin halkını bekliyoruz" dedi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Mersin, üretim merkezi olma yolunda

_assets/fotograflar

Hibe desteğiyle çiftçiye ekipman

_assets/fotograflar

Safran üretimi üçüncü yılında

_assets/fotograflar

Lions Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı

_assets/fotograflar

Gültak, "Ektiğimi biçmek istiyorum"

_assets/fotograflar

"Öğrenci'Ye" projesi hayata geçti

_assets/fotograflar

Cam füzyon kursuna büyük ilgi

close Sahilin yeni gözdeleri Panayır ve Tatlılık Kafe
Sahilin yeni gözdeleri Panayır ve Tatlılık Kafe
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: