rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

30 Kasım 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 58 (58)

Toplam Ziyaret: 26.428.206 (24.306.442)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
19 Kasım 2023
Sayı : 1.021
Bu kayıt toplam
45 kez okundu.
fb sharer

YENİŞEHİR BELEDİYESİ ISO BELGELERİNİ ALDI

Yenişehir Belediyesi, Entegre Yönetim Sistemi kurma çalışmalarının ardından 'ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002: 2018 Vatandaş Memnuniyeti Yönetimi Sistemi' belgelerini almaya hak kazandı.

Yenişehir Belediyesi ISO Belgelerini aldı
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, belgelerin hizmet kalitesini arttırma ve vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutma konusundaki kararlılıklarını ortaya koyduğunu belirtti. Yenişehir Belediyesi ayrıca ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgeleri için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yenişehirlilere daha iyi hizmet vermek amacıyla Entegre Yönetim Sistemi kurma çalışmalarına 2021 yılında başlayan Mersin Yenişehir Belediyesi, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002: 2018 Vatandaş Memnuniyeti Yönetimi Sistemi belgelerini almaya hak kazandı.

Uluslararası gözetim ve denetim şirketi Bureau Veritas'ın Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan'dan sorumlu Genel Müdürü Umut Balaban tarafından Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'e belgeler takdim edildi.

Yenişehirliler için hizmette toplam kalite yolculuğunu sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi, Entegre Yönetim Sistemi Belgesi almak için 2021 yılında harekete geçmişti. Hizmette verimliliğin arttırılması amacıyla çalışmalarını titizlikle sürdüren Yenişehir Belediyesinin başarısı belgelendi.

Yenişehir Belediyesi, uluslararası niteliğe sahip olan ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002: 2018 Vatandaş Memnuniyeti Yönetimi Sistemi belgelerini almaya hak kazandı.

Hizmet kalitesini arttırma noktasında kararlılık vurgusu yapan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, "Bu belgeler, Belediyemizin hizmetlerini etkin ve verimli bir şekilde yönetme, sürekli iyileştirme süreçlerini benimseme ve vatandaşların memnuniyetini en üst düzeyde tutma konusundaki kararlılığını ortaya koymaktadır.

Yenişehir Belediyesi, kurumsallaşma çalışmalarıyla toplam kalite yönetimi prensiplerini benimseyerek, vatandaşlarına daha iyi ve standartlara uygun, vatandaş beklentilerinin de üzerinde hizmet sunma yolculuğunu başarıyla sürdürmektedir" diye konuştu.

Yenişehir'in Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 2022 İlçe Sosyo-Ekonomik Gelişmişlik Sıralaması(SEGE)'nda Türkiye genelinde birinci gelişmişlik kademesinde 49'uncu sırada yer aldığını hatırlatan Başkan Abdullah Özyiğit, " Önümüzdeki süreçte ilk 20'ye girme hedefimiz var. Dolayısıyla her alanda gelişimi sağlamamız gerekiyor. Yenişehir'i hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Yenişehir Belediyesi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartlarında da ayrıca belgelendirilmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Mersin, üretim merkezi olma yolunda

_assets/fotograflar

Hibe desteğiyle çiftçiye ekipman

_assets/fotograflar

Safran üretimi üçüncü yılında

_assets/fotograflar

Lions Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı

_assets/fotograflar

Gültak, "Ektiğimi biçmek istiyorum"

_assets/fotograflar

"Öğrenci'Ye" projesi hayata geçti

_assets/fotograflar

Cam füzyon kursuna büyük ilgi

close Yenişehir Belediyesi ISO Belgelerini aldı
Yenişehir Belediyesi ISO Belgelerini aldı
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: