rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

19 Haziran 2024

Bugün Günlük Ziyaret: 430 (430)

Toplam Ziyaret: 26.544.133 (24.401.437)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
25 Mart 2024
Sayı : 1.039
Bu kayıt toplam
152 kez okundu.
fb sharer

EKMEKÇİ'DEN RAKİPLERİNE TARİHİ ÇAĞRI...

Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekci'den rakip adaylara tarihi bir çağrı geldi. Tüm adayları herkesin izleyebileceği bir televizyon programında projelerini yarıştırmaya davet eden Ekmekci, "Artık futbol taraftarı gibi birilerini desteklemek anlayışını kıralım ve en iyi hizmeti kim yapacaksa ona oy verilsin" dedi.

Ekmekçi'den rakiplerine tarihi çağrı...
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekci, seçilmesinin hemen ardından Mezitli'yi atağa geçireceklerini söyledi. Toplumun tüm kesimlerine hitap eden projelerini açıkladığı ilk andan itibaren vatandaşlardan büyük destek aldığını vurgulayan Ekmekci, tamamı alanında uzman isimler tarafından hazırlanan projelerinin Mezitli'nin kronikleşen tüm sorunlarına çözüm üretecek düzeyde olduğunu ifade etti.

Mezitli için yarışan diğer adaylara da bir çağrıda bulunan Ekmekci, "Mezitli için sahaya çıkan tüm adaylarımızla kamuoyu önünde konuşmaya hazırım. Mezitli'ye kim nasıl hizmet etmek istiyorsa gelsin tartışalım. Halkımız hepsini dinlesin ve ona göre karar versin. Artık futbol taraftarı gibi birilerini desteklemek anlayışını kıralım ve en iyi hizmeti kim yapacaksa ona oy verilsin" dedi.

Örnek bir seçim süreci yürüttüklerinin altını çizen Ekmekci, projelerinin vatandaşlardan büyük destek gördüğünü belirterek, "Tek derdimiz Mezitli' ye hizmet etmek. Hizmet için şuan adaylarımız gelsin, aynı masada konuşalım tartışalım, ben varım. Sorunları masaya yatıralım, yeter ki Mezitlimiz kazansın. Hepimiz bir masa etrafında oturalım ve samimi bir şekilde projelerimizi yarıştıralım. Mezitli'ye hizmeti en iyi kim yapacaksa, en iyi yatırımı kim getirebilecekse o kazansın" ifadelerini kullandı.Son Haberler:
_assets/fotograflar

_assets/fotograflar

Mavi Bayrak'da 8.sıradayız

_assets/fotograflar

'Fikir Otobüsü'nde ödüller sahiplerini buldu

_assets/fotograflar

'Kızkalesi' ve 'Mersin Üniversitesi' denize bırakıldı

_assets/fotograflar

Minikler, denizin önemini öğrendi

_assets/fotograflar

eTwinning okul etiketi belgeleri verildi

_assets/fotograflar

Plajlar yaz sezonuna hazır

close Ekmekçi'den rakiplerine tarihi çağrı...
Ekmekçi'den rakiplerine tarihi çağrı...
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: